Віддалений формат роботи: як адаптуватись під сучасність?
Робота в режимі «remote» розпочалася ще за часів пандемії, а згодом цей формат прижився і став повсякденною реальністю в багатьох компаніях. Чому більша кількість людей продовжує обирати віддалену роботу? До відсутності колег, що нависають над особистим робочим простором, заважаючи виконувати робочі задачі, додалася економія часу: не потрібно стояти у ранкових і вечірніх заторах міста, а кожен отримав можливість керувати часом як йому зручно.
Крім того, однією з причин є розвиток технологій, які дають змогу працювати ефективно навіть на відстані. Багато компаній переходять на гнучкіші моделі роботи, пропонуючи як опцію віддалену або гібридну форму роботи. За статистикою 2021-2022 років, майже 40% глобальних корпорацій перевели своїх працівників в онлайн режим роботи і з кожним роком ця тенденція буде тільки посилюватись, адже глобалізація та швидкий темп життя диктують свої виклики.
Згідно із дослідженнями, близько 70% інформації ми сприймаємо через невербальну комунікацію, тому онлайн-зустрічі часом досить сильно ускладнюють спілкування. Це спричинило новий виклик для технологічних компаній: врахувати цю проблему і нівелювати «онлайн барʼєр» для якісного спілкування та обміну даними.
Для того, щоб допомогти компаніям подолати цю проблему, в середу, 14 грудня, за підтримки Kyiv IT Cluster відбулась закрита презентація нової лінійки продуктів для переговорних кімнат від компанії Logitech. Презентовані новинки відтворюють ефект присутності учасників чим суттєво поліпшують комунікацію між людьми в онлайні.
Серед іншого, було презентовано нову модель камери – Logitech SIGHT, з інтелектуальним кадруванням та оснащену чутливими сенсорами, які зчитують положення учасників онлайн-конференції у просторі та надають можливість зосередити увагу на всіх невербальних рухах. Очікуємо, що вже дуже скоро все більша кількість компаній буде створювати нові робочі кімнати, впроваджуючи цілий спектр проривних технологій, запропонованих Logitech.
2024 рік – це тільки початок ери AI-технологій, і ми розуміємо як складно в межах українського ринку будувати фундамент їх розвитку. Але Logitech змогли впровадити ці новітні рішення, при цьому не втрачаючи в якості. Звісно, до голограм у вигляді живих людей ще далеко, але початок покладений. Маленькі технологічні революції – фундамент масштабних діджитал-впроваджень!