Однією з наших місій є допомога учасникам Кластеру у розвитку їх бізнесу.

Саме тому КІТС вже цього місяця розпочинає масштабний проєкт IT Business MasterMind.

IT Business MasterMind – це зустрічі однодумців для розвитку проєктів, пошуку унікальних рішень з комбінацією мозкового штурму, навчання в дії, постановки особистих цілей з груповою підтримкою та зворотнім зв’язком від кожного учасника.

Перша зустріч IT Business Mastermind відбудеться під керівництвом досвідченого фасилітатора Євгена Євтушенка – директора з розвитку компанії DEPS, провідного українського телекомунікаційного системного інтегратора та дистриб’ютора.

Тема заходу: “Оптимізація каналів продажу для підвищення рентабельності бізнесу”

На кожній зустрічі учасники бачать прогрес, оцінюють, що вдалося зробити, отримують зворотній зв’язок, підтримку і добре бачать, наскільки просунулися.

Тривалість – 3 години.

Після зустрічі створюється активний чат, в якому учасники можуть генерувати нові активності, обмінюватися ідеями, ділитися інсайтами, досягненнями та корисною інформацією, а також отримувати підтримку.

Якщо у вас є проблеми в бізнесі, MasterMind допоможе їх вирішити. Якщо все добре, але при цьому хочеться ще краще, MasterMind покаже, як це зробити. Ви зможете по-новому поглянути на свою справу і побудувати стратегію подальшого розвитку.

Долучайтесь! Прокачаємо IT-бізнес разом!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top