Подолання наслідків пандемії коронавірусної інфекції неможливе без проведення масового профілактичного щеплення більшості населення світу та, зокрема, України.

Саме тому, піклуючись про самопочуття та здоровʼя своїх учасників, Київський ІТ кластер успішно організував та провів вакцинацію своїх співробітників, членів та партнерів кластеру.

Оскільки активна фаза імунізації організованих колективів, яку організовував МОЗ, припала на літо, вакцинацію довелось організувати у декілька етапів. Вчора перші 200 осіб отримали другу дозу вакцини Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech, таким чином повністю завершивши курс щеплення. Ще 100 осіб було сьогодні вакциновано першою дозою вакцини Moderna. Завершення ж повного процесу організованої вакцинації наразі заплановано на шосте вересня.

«Нам дуже приємно, що Київський ІТ кластер, членом якого є наша компанія, в короткі строки організував вакцинацію, не забувши запросити на щеплення своїх партнерів», – прокоментувала Олександра Богуславська, CEO та засновник компанії Data Science UA. «Організація всього процесу, від комунікації до отримання другого щеплення, відбулась на високому рівні, а піклування Кластеру про здоровʼя усіх його учасників захоплює», – додала вона.

В проведенні щеплення велику роль відіграв професіоналізм та професійний досвід співробітників Центральної районної поліклініки Дарницького району, які слідкували за станом здоровʼя вакцинованих осіб, а також відповідали на уточнюючі питання від бажаючих вакцинуватися.

«Ми дуже дякуємо МОЗ та лікарям, які долучилися до проведення вакцинації, адже їх професіоналізм відіграв важливу роль у проведенні якісних та швидких щеплень. Сподіваємось, що отримані дози вакцини сприятимуть швидшому формуванню колективного імунітету в населення України та подоланню наслідків коронавірусної хвороби», – відзначив Артем Комолов, комунікаційний менеджер та координатор вакцинації зі сторони Кластеру.#nbsp;

Окремо хочемо подякувати коворкінгу «Platforma» та івент-простору «Inveria», без підтримки яких проведення вакцинації було б неможливим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top