Новини Kyiv IT Cluster

IT Business MasterMind

Неправильних ідей не буває! Саме таким був лозунг першого IT Business MasterMind.

Вчора успішно стартував новий проєкт Київського ІТ кластеру - IT Business MasterMind, який ми організовували за підтримки Coworking Platforma та Укрсіббанку.
Що ми можемо сказати за підсумками першого івенту? Так, це перший проєкт такого формату, так, ми дуже хвилювались і навіть іноді сумнівались. Так, не все проходить завжди блискавично та ідеально.
Але ми це зробили! Ми розпочали новий формат заходів, провели велику роботу, і ми пишаємось своєю командою!

В першу чергу КІТС дякує модератору Євгенію Євтушенку за прекрасну підготовку та підтримку в організації, за готовність ділитись своїми знаннями та досвідом, а також блискавичну проведену роботу.

КІТС дякує всім учасникам IT Business MasterMind, кожен з вас був невід’ємною частиною процесу і кожен зробив цей захід активним, живим, сильним та драйвовим. Друзі, ви круті!

IT Business MasterMind, показав що люди готові спільно вирішувати задачі і проблеми, шукати рішення і виходи і готові підтримувати інших людей.

Було створено 4 робочі групи та опрацьовано декілька питань, а саме:
1) Масштабувати продаж продукту за рахунок налаштування продажів та маркетингу. Ринки, які цікавлять учасників: Європа, Індія, Америка.
2) Запуск продажів з нуля, на чому фокусуватись (для нових ІТ компаній).
3) Як змінити працювати з клієнтами для збільшення конверсії?

Кожна група презентувала свої ідеї і рішення, та підвели підсумки наприкінці зустрічі.

Мастермайнд - це чудова колаборація, чудовий обмін досвідом та нетворкінг. Це заряд енергією та новими ідеями для свого бізнесу!

Для всіх охочих хто не долучився вчора, анонсуємо що вже 17/08 відбудеться IT Business MasterMind 2.0
І реєстрація вже розпочалась! https://forms.gle/ebT7mqMQz2BJj8Jo6