Новини Kyiv IT Cluster

Welcome to the wonderful world of MasterMind

Однією з наших місій є допомога учасникам Кластеру у розвитку їх бізнесу.
Саме тому КІТС вже цього місяця розпочинає масштабний проєкт IT Business MasterMind. 
IT Business MasterMind - це зустрічі однодумців для розвитку проєктів, пошуку унікальних рішень з комбінацією мозкового штурму, навчання в дії, постановки особистих цілей з груповою підтримкою та зворотнім зв'язком від кожного учасника.
Перша зустріч IT Business Mastermind відбудеться під керівництвом досвідченого фасилітатора Євгена Євтушенка - директора з розвитку компанії DEPS, провідного українського телекомунікаційного системного інтегратора та дистриб'ютора.
Тема заходу: "Оптимізація каналів продажу для підвищення рентабельності бізнесу"
На кожній зустрічі учасники бачать прогрес, оцінюють, що вдалося зробити, отримують зворотній зв'язок, підтримку і добре бачать, наскільки просунулися.
Тривалість - 3 години.
Після зустрічі створюється активний чат, в якому учасники можуть генерувати нові активності, обмінюватися ідеями, ділитися інсайтами, досягненнями та корисною інформацією, а також отримувати підтримку.
Якщо у вас є проблеми в бізнесі, MasterMind допоможе їх вирішити. Якщо все добре, але при цьому хочеться ще краще, MasterMind покаже, як це зробити. Ви зможете по-новому поглянути на свою справу і побудувати стратегію подальшого розвитку.

Долучайтесь! Прокачаємо IT-бізнес разом!