Київський ІТ-кластер як основа для створення R&D аутсорсингової філії в Україні.

Гравці світової галузі високотехнологічних технологій визнали Україну однією з країн з високим ринковим потенціалом.

Нещодавно Forbes Ukraine перерахував 30 найкращих високотехнологічних міжнародних, та українських стартапів, з оцінками понад 20 мільйонів. Понад 60 українських компаній увійшли до рейтингу найкращих у світі ІТ-аутсорсингових компаній, після найвищих рейтингів досліджень у 2020 році. Ці факти дозволяють нам стверджувати, що українська високотехнологічна екосистема динамічно зростає.

Більше того, багато світових компаній відкрили свої філії та відділення досліджень та розробок, щоб виграти від найму недорогих українських високотехнологічних фахівців. Перш за все відомий як ринок талантів, в якому працюють понад 200 000 спеціалістів у галузі техніки з річним приростом 10%, він стає все більш привабливим наймати команду розробників, яка повністю розуміє та задовольняє потреби в продуктивності.

Як ІТ-спільнота, Київський ІТ Кластер об’єднує ІТ-компанії, консалтингових партнерів, кадрові агенції та творчі простори для ІТ-спеціалістів.

Київський ІТ-кластер разом зі своїми членами підготував кілька рішень для іноземних ІТ-компаній.

Партнерство з ІТ-компаніями Київського ІТ Кластеру.

Як об’єднання ІТ-компаній, Київський ІТ Кластер познайомить Вас із членами Кластеру, які мають різні знання та продукти:

Fintech, Agritech, E-commerce, Retail, Automotive&Logistics,(CoretekaAllStarsIT-Ukraine) Big Data, Machine Learning &AI (Entropi) Healthcare Mobile development, Web development, DigitalMarketing& Adtech,#nbsp;HoReCa, Augmented Reality, Blockchain, Cloud, Cyber Security(EleksInnohub group) CRM&Automatisation, Fashion, Gaming, Telecom, Outstaffing, UI/UX, VR,(Sannacode, Leater) та інші.

На сьогодні компанії київського ІТ-кластеру вже співпрацюють із такими країнами: Канада, Ізраїль, США, Японія, ОАЕ, Естонія, Норвегія, Німеччина, Франція, Швеція, Данія, Швейцарія та Великобританія.

Рекрутинг та аутстафінг.

Київські ІТ-кластерні компанії або рекрутингові агентства можуть надати Вам персонал спеціалістів або певних фахівців. В результаті ви отримаєте партнера, який контролює процес розробки продукту і бере на себе з його боку всі операційні витрати та процедури.

Наприклад, наші партнери DevteamRadar або Data Science UA можуть допомогти вам шукати та формувати команди розробників або конкретних спеціалістів з програмного забезпечення.

Реєстрація власної ІТ-компанії з персоналом.

Якщо ви хочете зібрати команду з вашою юридичною особою або органом управління, ви можете попросити підтримки нашого юридичного партнера ALTER. Наші юридичні партнери мають досвід побудови структури ІТ-компаній, трудових контрактів, імміграційних питань та захисту прав інтелектуальної власності.

Розміщення персоналу.

На початку багато клієнтів не хочуть витрачати час на пошук місця, де сидітимуть працівники. Ось чому Київський ІТ-кластер може порекомендувати нашого стратегічного партнера, Coworking Platforma, яка має мережу коворкінг-просторів по Україні та в Києві, де Ви можете розмістити своїх фахівців.

Підводячи підсумок, якщо ви оберете київський ІТ-кластер, як партнер, ви отримаєте об’єднання компаній, які охоплюють ваші ключові питання, запити, потреби та чудові результати для ваших клієнтів та партнерів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top