KITC: Чому великим та малим ІТ-компаніям краще працювати в коворкінгах, а не орендувати офіси?

Рафаель: Перш за все, коворкінг – це зручність, легкість, економія. Економія – вона не лише про заощадження бюджету, але й часу. Коли ІТ-компанія орендує просто офіс, то вона повинна витратити час і кошти на його облаштування, закупити необхідні меблі та офісне обладнання, налаштувати інтернет, організувати доставку води, кави та смаколиків, знайти прибиральницю та вирішити купи дрібних питань: від лампочок до подовжувачів. В коворкінгу це все вже є, залишилось просто “заселитись”! Крім всіх технічних зручностей, коворкінг має різноманітність робочих зон: зручні кімнати для команд, комфортабельні кухні, дах і балкон з гарним видом на місто, конференц-зали та лаунж-зони. Тут можна комбінувати та насолоджуватись робочим процесом. А круте місце роботи = більш ефективні та продуктивні працівники. Якщо обирати Platforma Coworking, то тут на вас чекає ще й багато різних можливостей для неформальних зустрічей командою.

KITC: В чому вигода для бізнесу?

Рафаель: Багато хто вважає, що оренда коворкінгу буде дорожчою за оренду офісу, але насправді це абсолютно не так. Витрати на облаштування всього офісу та його щоденне забезпечення можуть бути набагато більшими, ніж орендуючи простір у коворкінгу. Зважте: купівля меблів та оргтехніки, проведення інтернету та охорони, прибиральниця, вода, кавомашина, мікрохвильовка, серветки, туалетний папір, тощо – абсолютно всі витрати у коворкінгу вже включені в ціну оренди. А у випадку зростання вашої компанії, гнучкий офіс – вигідніший варіант, адже достатньо розширити штаб в межах коворкінгу. Це робиться супер швидко та легко! Натомість, в звичайному офісі з цим можуть виникати проблеми.#nbsp;

KITC: В чому полягає ваша основна експертиза в побудові коворкінгу для ІТ резидентів?

Рафаель: Ми одразу помічаємо та розуміємо всі потреби резидентів#nbsp; й намагаємося швидко реагувати на них. Облаштовуємо все, навіть у випадку різких змін у потребах. Для IT важливі стабільна подача електрики та інтернету, а також наявність скайп-кімнат. Айтішники часто використовують “переговорки” та полюбляють комфорт і смачну каву. Не дивлячись на те, що більшість вважають ІТ-спеціалістів інтровертами, вони теж полюбляють наші пятничні посиденьки резидентів.

KITC: “Платформа” – це не лише місце для офісу: які ви завойовуєте лояльність та користь для резидентів?

Рафаель: “Платформа” – це не просто місце для офісу, а супер комфортне та зручне місце для офісу. Також “Платформа” має багато різних зон, де можна просто відпочити, відволіктись або змінити атмосферу для більшої продуктивності. Це різноманітні лаунж-зони, відкритий простір балкону та даху, кімнати для зум дзвінків. “Платформа” піклується про ваш комфорт! І не забуваємо про фанову частину роботи – про тімбілдінги та більш неформальне спілкування команди. “Платформа” не тільки має безліч всього для створення класної команди, але й може допомогти з організацією.

KITC: Коворкінг “Платформа” – лише для великих компаній? Як себе почувають невеличкі ІТ-компанії, що лише починають свою роботу?

Рафаель: Місце знайдеться абсолютно для всіх! “Платформа” має великі та маленькі конференц-зали, різні за розміром робочі кімнати та open space. Будь-яка компанія або просто команда зможе обрати для себе ідеальний за розміром штаб. Невеликі ІТ-компанії навпаки можуть надихатись більшими в коворкінгу. Але, як правило, ви можете навіть і не знати, хто там ще працює, бо всі штаби розміщуються так, щоб всі компанії не заважали одне одному.

KITC: Секрет успіху в кризовий час?

Рафаель: Перш за все це гнучкість! Особливо стосовно резидентів. Спілкуватись, домовлятись, знаходити ті умови та рішення, що будуть оптимальними для обох сторін.

KITC: Що змінилося з 2017-го року в “Платформі”?

Рафаель: Відбулися деякі зміни в концепті “Платформи”. Карантинні умови диктували свої правила, тож ми переформатували дещо у своїй роботі. Але все що робиться, робиться до кращого! Ми встигли вирости та відкрили вже 2 нові локації.

KITC: У 2021 р. коворкінг – це?

Рафаель: Це ваше ідеальне місце для роботи та відпочинку, це ком’юніті успішних і прогресивних людей. Це місце, де є натхнення творити та куди хочеться повертатись.

KITC: Перспектива розвитку на 2022 рік

Рафаель: Кількість великих і якісних коворкінгів у Києві не така велика, але попит на них росте, адже це вигідно та зручно. Тому наша мрія – це створення більшої кількості коворкінгів, щоб кожна компанія мала свій ідеальний офіс і атмосферу продуктивності та комфорту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top