Вчора в межах Kyiv IT Mental Support відбулася відкрита лекція від психотерапевтки платформи Rozmova Євгенії Журавель. Євгенія — психологиня та арттерапевтка з досвідом понад 9 років, вчить людей адаптовуватися до стресових ситуацій і виходити з важких станів. Під час лекції Євгенія розповіла, як посилювати психологічну стійкість в часи невизначеності. 

Актуальність теми ментального здоров’я неможливо переоцінити. Ми живемо в часи, коли важко зрозуміти, що буде завтра, скласти план дій на роки вперед і впевнено йти до цілей, адже життя підкидає виклики, які часом здаються непосильними та викликають тривогу. Тому під час виступу Євгенія наголосила на важливості розвитку резильєнтності — набору поведінкових реакцій, які допомагають людині протистояти складним життєвим обставинам і знаходити ресурс подолати стресові ситуації.

Кожна людина по-різному адаптується до травматичних або стресових подій. У лекції Євгенія навела приклад виникнення «синдрому біженця», симптоми якого можуть варіюватися від відчуття покинутості та пригнічення до повної апатії та агресії. Це зокрема залежить від того, наскільки у людини розвинені навички резильєнтності.

Учасники лекції мали можливість визначити власний рівень резильєнтності за спеціальною шкалою, щоб зрозуміти, у якому напрямку вдосконалення навички їм потрібно рухатися. Також Євгенія поділилася практичними рекомендаціями розвитку та підтримання резильєнтності, розповіла чим вони ефективні та як допомагають тримати свій психологічний стан у нормі.

Якщо вас зацікавила ця тема та є бажання покращити власний психологічний стан, то пропонуємо вам переглянути запис Kyiv IT Mental Support

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top