29 жовтня Київський ІТ Кластер разом з PandaDoc та технологічним простором для стартапів iHUB організував IT tech meetup “How to improve development life cycle with dynamic environments in Kubernetes”. Запрошеним спікером заходу став старший DevOps-інженер компанії PandaDoc Андрій Шахун.

Через високий рівень поширення коронавірусної хвороби, довгоочікуваний захід було проведено в змішаному онлайн та оффлайн форматі.#nbsp; Модератором заходу виступив комунікаційний менеджер Київського ІТ Кластеру Артем Комолов.

У своєму виступі, Андрій, спираючись на більш ніж десятирічний досвід роботи в галузі, розповів про:

  • PandaDoc: компанію, яка нещодавно стала ще одним “єдинорогом” у ІТ-індустрії;
  • “Динамічне оточення” та особливості роботи з ним;
  • Життєвий цикл розробки та функціонування програмного забезпечення за допомогою динамічного оточення в Kubernetes;
  • Технічні виклики, які довелось долати команді в ході роботи;
  • Архітектуру динамічного оточення.

Також в ході заходу спікер поділився планами та ідеями для розвитку існуючої платформи PandaDoc.

Захід продовжила активна півгодинна сесія питань та відповідей, після якої організаторами було обрано найкраще запитання, що було поставлено гостями події. Переможець отримав неочікуваний, проте приємний подарунок від компанії PandaDoc.

Нагадуємо, що в PandaDoc є більше сотні відкритих вакансії для усіх бажаючих, тож якщо ви маєте бажання стати частиною команди прогресивної компанії, переходьте за посиланням www.pandadoc.com/careers та знайдіть роботу своєї мрії.

КІТС висловлює свою подяку Андрію Шахуну за готовність ділитись своїми знаннями та досвідом, та PandaDoc за активну участь в організації та проведенні ІТ-мітапу.

Друзі, дякуємо що були з нами, слідкуйте за новинами та будьте в курсі всіх подій!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top