Олександра Богуславська, CEO та Founder Data Science UA

З 2016-го активно будує і розвиває Data Science Community в Україні, яке зараз налічує понад 10 000 інженерів.

Data Science UA з 2016 року організовує міжнародну конференцію з Data Science займається навчанням з AI та IT-рекрутингу; AI-аутсорсингом і аутстафінгом; вже майже 1,5 роки займається відкриттям R&D центрів в Україні. Крім цього, у компанії є власна команда з рекрутингу, яка знаходить ІТ-спеціалістів для найбільш складних вакансій. 

   

   • Олександра, на вашу думку, яке місце займає Україна на світовому ринку АІ компанії? Та яка динаміка розвитку?#nbsp;

  Останнім часом Україна виходить на досить сильні позиції, в нас дуже цінні інженери, Data Scientists, висококваліфіковані спеціалісти, які відрізняються швидкістю та наданням якісного продукту і результату. Зараз відчувається досить сильний ріст в потребі інженерів, як в Україні, так і в країнах Європи та США. Ми, як ком’юніті,#nbsp; допомагаємо компаніям і спеціалістам знайти для обох сторін найкращий варіант у співпраці. Data Science UA відрізняється тим, що ми об’єктивно знаємо ринок зсередини, знаємо його потреби.#nbsp;#nbsp;

    

    • З 2018 року ви розпочали роботу з великими компаніями. До вас приходять представники бізнесу, у яких багато інформації про клієнтів, про бізнес, проте відсутнє розуміння стосовно специфіки роботи з нею, а також як стати кращими завдяки даним. Будь ласка, розкажіть, як ви допомагаєте підприємцям та кінцевим споживачам.

   Дійсно у 2018 ми запустили консалтинговий напрямок, на сьогодні ми консультуємо як великі компанії, так і стартапи, географія — весь світ!#nbsp;

   Ми навчаємо тому, як працювати з даними, аналізувати їх, щоб клієнт отримував інформацію, виходячи зі своєї історії взаємодії та своїх потреб. Тобто споживач отримує персоналізовану пропозицію. Дані та аналіз допомагають бачити об’єктивну ситуацію в бізнесі та на їх основі приймаються рішення по новому напрямку та розвитку. 

   Наш новий продукт Avocado AI — його метою є оптимізація закупок для ресторанів та барів. Це допоможе зменшити витрати на продукцію, яка не використовується і збільшити прибуток закладу. На цьому прикладі зрозуміло, що ми піклуємось і про виробника і про споживача.#nbsp;

     

     • У 2017 ви відкрили рекрутингове агентство, яке успішно закриває вакансії та працює з провідними компаніями. В чому рецепт успіху роботи агентства?

    Ми дуже добре знаємо ринок та об’єктивного його оцінюємо. Враховуючи наші ресурси, у нас є змога рекомендувати компанію відповідно до пріоритетів спеціаліста. 

      

      • Ви у 2016 році ви розпочали свою роботу з організації конференції на тему Data Science та штучному інтелекту, за цей час провели 9 конференцій, ви розвиваєте індустрію, якою буде ювілейна 10-та конференція та яким буде головний меседж івенту? 

     Це досить сильний, масштабний проект, який ми дуже любимо і з нетерпінням чекаємо можливості провести наступну конференцію. Ми вже організували 7 офлайн конференцій та 2 конференції онлайн.

     Однозначно можу сказати, що наступна конференція буде тільки в офлайн-форматі. Ми з командою сподіваємося, що ситуація з пандемією дозволить провести конференцію в 2022-му році.

       

       • Який ваш основний меседж як організаторів конференції для вашого ком’юніті? 

      Основний меседж — це те, що ми всі люди, нам всім не вистачає спілкування, живих зустрічей. Сподіваюсь, що ми нарешті зможемо зустрічатись на конференціях та наживо обмінюватись досвідом. Наша основна ціль — показати світу, що наші інженери є найкращими в світі. Що ті продукти, які створюються українськими інженерами — вони створюються і серцем і розумом, що вони найкращі!

      Залишити коментар

      Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

      Scroll to Top