КІТС веде активну співпрацю з торгово-промисловими палатами різних країн. Наразі налагоджена робота з такими країнами, як: Ізраїль, Італія, Канада, Німеччина, Сполучене Королівство, США, Франція та Японія, а також з країнами Близького Сходу. Компанії-учасники мають ексклюзивну можливість взяти участь в різних заходах та проєктах, організованих ТПП різних країн світу.

На сьогодні розроблено план продуктивної співпраці з кількома країнами.

Канада

Найближчим часом відбудеться онлайн-зустріч з ІТ-компаніями Києва та Канади. Мета зустрічі – обмін експертизами, запитами, рішеннями для проєктів та продуктів канадських компаній. Як результат – налагоджена міжнародна співпраця та взаємовигідне партнерство для розробників з обох сторін.

На серпень заплановано онлайн-вебінар з участю локальних ТПП канадських міст.

На вересень-жовтень планується проведення торгової місії офлайн.

Японія

Японія виявляє велику зацікавленість в співпраці з ІТ-компаніями України. Наразі від багатьох представників японського сектору високих технологій ми бачимо високий запит, велику потребу та готовність інвестувати в продукти для одиноких людей, людей похилого віку та дітей.#nbsp;

Ізраїль

На вересень заплановано проведення онлайн-заходу з компаніями Ізраїлю та Києва на тему ІТ-інновацій.

Станом на сьогодні ведуться додаткові переговори по спільних проєктах та організації нових заходів з торгово-промисловою палатою Італії, а також гамбурзькою ТПП.

Кожну подію ми будемо детально висвітлювати та анонсувати на наших інформаційних площадках для того, щоб максимальна кількість учасників Київського ІТ кластеру мала змогу долучитись до проведення події та налагодити нові зв’язки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top